Nasza firma proponuje odkup odszkodowań z OC od osób, które w ostatnich 3 latach brały udział w kolizji drogowej. Otrzymały one najprawdopodobniej zbyt niskie wynagrodzenie za szkody i dlatego warto, żeby nie poprzestały na dotychczasowej kwocie. Decydując się na sprzedaż prawa do odszkodowania, uzyskają one bezpłatną wycenę, a po podpisaniu zaproponowanej umowy pieniądze wpłyną na konto w 24h. Kwota jest wcześniej podawana do zaakceptowania i dopiero po nim finalizowany jest skup szkód.

skup odszkodowań OC

Sprzedaż szkody OC – korzystne wynagrodzenie

Uzyskanie dopłaty do odszkodowań nie będzie trudne, jeśli powierzysz nam swoją sprawę. Przekażemy Ci pieniądze zaraz po ustaleniu wysokości możliwej do uzyskania kwoty i zawarciu umowy, a na nas zostanie przerzucone odzyskiwanie jej ze strony ubezpieczyciela. Posiadamy odpowiednie fundusze, które pozwalają nam na taką realizację powierzanych postępowań. Współpracują z nami najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie, którzy wykonują sprawne, dokładne wyceny w 100% bezpłatnie dla klientów. Często wyliczają oni niemałe zaniżenia w wypłatach odszkodowań OC, które dochodzą nawet do 5-krotności otrzymanej przez poszkodowanego kwoty. Uzyskanie takiej sumy jest w zasięgu Twojej ręki, jeśli do kolizji, której byłeś uczestnikiem doszło w ciągu ostatnich 3 lat. Niezależnie od tego czy już pobrałeś przyznaną Ci przez ubezpieczyciela kwotę i czy dokonałeś naprawy swojego samochodu.

Odkupienie odszkodowania z OC – szybki sposób na uzyskanie większych pieniędzy Jesteśmy doświadczoną firmą, która pomogła już wielu tysiącom klientów w otrzymaniu dopłaty do otrzymanego przez nich z OC odszkodowania. A ma do niej prawo 90% osób, które uczestniczyły w kolizjach drogowych. Skupujemy je ze wszystkich ubezpieczalni działających na terenie Polski, wyposażając naszych klientów z tego tytułu w niemałe kwoty. Nie ponoszą oni w związku z podpisaniem z nami umowy żadnego ryzyka. Reszta formalności przekazywana jest wyłącznie nam. Nie stracą również przyznanego im wcześniej odszkodowania.